Mobile menu

Noor Meister

Elektriku kutsemeistrivõistlus

Parim Elektrik 2019 kutsemeistrivõistlus toimub 27. – 28. märts  2019 Viljandi Kutseõppekeskuses TV saate „Noor Meister“ filmimise/lindistamise raames. Võistlusest valmib telesaade. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda 1 võistleja.

Elektriku kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes elektrienergia ja energeetika valdkonnas. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Võistlusjuhend edastatakse koolidele hiljemalt 05.veebruar 2019.

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 14. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide arvu. Eelregistreerimiseks palume täita allolev vorm.

Nimeline registreerimine elektriku võistlusele toimub  kuni 15 veebruar 2019.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.