Mobile menu

Noor Meister

IT süsteemide spetsialisti kutsemeistrivõistlus

Parim IT süsteemide spetsialist 2019 kutsevõistlus toimub kahes jaos:

  • Eelvõistlus (virtuaalvõistlus oma koolis) 5. – 6. märtsil 2019
  • Finaalvõistlus 2. – 3. mail 2019 Tallinna Polütehnikumis (lõpetamine oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas).

Toimuvad individuaalsed võistlused kutseõppeasutuste õpilastele. Eelvõistlusele on oodatud osalema ühest koolist kuni 4 võistlejat. Finaalvõistlusel esindab oma kooli eelvõistluse parim.

IT spetsialisti kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele* noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonna erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

*EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval IT süsteemide spetsialisti kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Igal osaleval koolil on kohustus välja panna omalt poolt võistlustel hindajana (eelvõistlusel vaatlejana) osalev kutseõpetaja. Samuti oodatakse õpetaja panust võistlusülesannete väljatöötamisel.

Võistlusjuhend edastatakse koolidele hiljemalt 3. nädalal 2019.

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 14. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide arvu. Eelregistreerimseks palume täita allolev vorm.

Nimeline registreerimine IT süsteemide spetsialisti võistlusele toimub 21. jaanuar – 6. veebruar.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.