Mobile menu

Noor Meister

Kokkade kutsemeistrivõistlus

Parim Kokk 2019 kutsevõistlus toimub 6. – 7. märtsil 2019 Tallinna Teeninduskoolis TV saate „Noor Meister“ filmimise/lindistamise raames. Võistlusest valmib telesaade. Toimub individuaalne võistlus  kutseõppeasutuste õpilastele.

Koka kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele* noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes toitlustusvaldkonna erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

*EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval koka kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad finaalis vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

6. märtsil 2019 toimub koka võistluse poolfinaal. Poolfinaali 6 parimal võistlejal on võimalus osaleda koka võistluse finaalis, mis toimub 7. märtsil 2019 Tallinna Teeninduskoolis.

Võistlusjuhend edastatakse koolidele hiljemalt 3. nädalal 2019.

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 11. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide arvu, mille tulemusena selgub, kas koolidel on võimalik osaleda koka võistluse poolfinaalis ka kuni 2 õpilasega. Eelregistreerimiseks palume täita allolev vorm.

Nimeline registreerimine koka võistlusele toimub 21. jaanuar – 1. veebr.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.