Mobile menu

Noor Meister

Müügikorraldaja kutsemeistrivõistlus

Müügikorraldaja kutsemeistrivõistlus oli mõeldud (kuni 35-aastastele) noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes gümnaasiumi baasil või töökohapõhises õppes. Võistelda said noored, kes olid 2017/2018 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei olnud võistluse toimumise aastal vanemad kui 35 aastat (sünniaasta 1983 või hilisem).

Müügikorraldaja kutsevõistlus oli individuaalvõistlus ja igast koolist oli oodatud osalema kuni 2 võistlejat. Osalesid õpilased Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Tallinna Teeninduskoolist ja Tartu Kutsehariduskeskusest.

Võistlusmaterjalid

Võistlustulemused

  • I koht – Eili Pais Pärnumaa Kutsehariduskeskusest
  • II koht – Maarja Rooma Tartu Kutsehariduskeskusest
  • III koht – Kersti Oja Tallinna Teeninduskoolist

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.