Mobile menu

Noor Meister

Müüja-klienditeenindaja kutsemeistrivõistlus

Müüja-klienditeenindaja (põhikooli baasil õppija) kutsemeistrivõistlus oli mõeldud (kuni 26-aastastele) noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes. Võistelda said noored, kes olid 2017/2018 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei olnud võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1992 või hilisem).

Müüja-klienditeenindaja kutsevõistlus oli individuaalvõistlus ja igast koolist oli oodatud osalema kuni 3 võistlejat. Osalesid õpilased Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Tallinna Tööstushariduskeskusest ja Tartu Kutsehariduskeskusest.

Võistlusmaterjalid

Võistlustulemused

  • I koht – Aurelie Trumm Tartu Kutsehariduskeskusest
  • II koht – Katrin Klemmer Pärnumaa Kutsehariduskeskusest
  • III koht – Mariliis Pelberg Pärnumaa Kutsehariduskeskusest

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.