Mobile menu

Noor Meister

Aedniku kutsemeistrivõistlus

Parim Aednik 2019 (HortOlympics) kutsevõistlus toimub 30. – 31. mail 2019  Räpina Aianduskoolis. Toimub meeskondlik võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist on oodatud osalema kuni kaks 2-liikmelist võistkonda.

Aedniku kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes aianduse valdkonna erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Võistlusjuhend edastatakse koolidele hiljemalt märtsi lõpus 2019.

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 25. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide ja võistkondade arvu. Eelregistreerimiseks palume täita allolev vorm.

Nimeline registreerimine aedniku võistlusele toimub 28. jaanuar – 22. veebruar.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.