Mobile menu

Noor Meister

Puhastusteenindaja kutsemeistrivõistlus

Parim Puhastusteenindaja 2019 kutsevõistlus toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 2 võistlejat igas võistlusgrupis.

Puhastusteenindaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes koduteeninduse või puhastusteeninduse erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Võistlused toimuvad kolmes võistlusgrupis:

  • 1 grupp noortele, kes õpivad koduteeninduse, kodumajanduse või puhastusteeninduse erialadel kutseõppeasutustes
  • 2 grupp (HEV) – hariduslike erivajadustega noortele, kes õpivad koduteeninduse, kodumajanduse või puhastusteeninduse erialadel kutseõppeasutustes toimetuleku õppekava alusel
  • 3 grupp (HEV) – hariduslike erivajadustega noortele, kes õpivad koduteeninduse, kodumajanduse või puhastusteeninduse erialadel kutseõppeasutustes lihtsustatud õppekava alusel

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 25. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide arvu võistlusgruppides. Eelregistreerimiseks palume täita allolev vorm.

Juhul, kui eelregistreerimisel registreerib võistlusgruppi vähem kui 3 kooli, siis vastavas võistlusgrupis nimelist registreerimist ei toimu ning vastava võistlusgrupi võistlust oskuste festivalil ei toimu.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.