Mobile menu

Noor Meister

Raamatupidajate kutsemeistrivõistlus 2019

Parim Raamatupidaja 2019 kutsevõistlus toimub 22. märtsil 2019 Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses (Tallinn). Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 3 võistlejat.

Raamatupidaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes või rakenduskõrgkoolis kutseõppe õppekaval majandusarvestuse, väikeettevõtluse või ärikorralduse erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem). Kutsevõistlusel ei ole lubatud osaleda varem samal kutsevõistlusel esimese, teise või kolmanda koha võitnud võistlejal.

Võistlusjuhend edastatakse koolidele hiljemalt 7. nädalal 2019.

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 25. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide arvu. Eelregistreerimiseks palume täita allolev vorm.

Nimeline registreerimine raamatupidaja võistlusele toimub 28. jaanuar – 22. veebruar.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.