Mobile menu

Noor Meister

Rätsepa kutsemeistrivõistlus

Parim Rätsep 2019 kutsevõistlus toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 2 võistlejat.

Rätsepa kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele* noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes  õmblusvaldkonna  erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

*EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Oskuste festival „Noor meister 2019“ raames toimuval rätsepa kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 25. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide arvu. Eelregistreerimiseks palume täita allolev vorm.

Juhul, kui eelregistreerimisel registreerib võistlusele vähem kui 3 kooli, siis võistlusele nimelist registreerimist ei toimu ning rätsepa võistlust oskuste festivalil ei toimu. Kui võistlusele registreerib vähemalt 3 kooli, siis toimub nimeline registreerimine rätsepa võistlusele 28. jaanuar – 22. veebr ning koolidele edastatakse võistlusjuhend hiljemalt 3. märtsil 2019.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.