Mobile menu

Noor Meister

Restoraniteenindaja kutsemeistrivõistlus

Parim Restoraniteenindaja 2019 kutsevõistlus toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 2 võistlejat.

Restoraniteenindaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele* noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes majutus- ja/või toitlustusvaldkonna eriala. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

*EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Oskuste festival „Noor meister 2019“ raames toimuval restoraniteenindaja kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad finaalis vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 18. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide arvu. Eelregistreerimiseks palume täita allolev vorm.

Kui võistlusele registreerub rohkem kui 8 võistlejat, siis toimub restoraniteenindaja võistlusel poolfinaal märtsis, mille toimumiskuupäev edastatakse koolidele hiljemalt 5. nädalal 2019.

Kui võistlusele registreerub kuni 8 võistlejat, siis poolfinaali ei toimu ning kõik võistlejad osalevad 3. – 4. mail 2019 toimuval võistlusel.

Nimelise registreerimise tähtaeg restoraniteenindaja võistlusele sõltub eelregistreerimisest ning täpsustatakse hiljemalt  6. nädalal.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.