Mobile menu

Kutsemeistrivõistlused

Jõulukellu 2018

Jüri Sammuli nimeline müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu 2018 toimub 11.-13. detsembril Viljandi Kutseõppekeskuses

Võistlusele on oodatud osalema igast kutseõppeasutusest üks 2-liikmeline võistkond ja vähemalt üks võistkonda saatev kutseõpetaja/kooli esindaja. Kutsemeistrivõistlust korraldab Sihtasutus Innove koostöös Viljandi Kutseõppekeskusega.

Ajakava

  •  11.12 võistlejate saabumine, võistluskohtade ettevalmistus
  • 12.12 võistlus
  • 13.12 võistlus, võistluste lõpetamine

Võistlustöö

Võistlustööks on välisseinafragmendi ladumine koos soojustusega.

Võistlusmaterjalid

Registreerimis- ja korraldusinfo

Kutsevõistlusele registreerimiseks palume täita registreerimisvorm SIIN ning oma osalemisest palume teada anda hiljemalt 26.11.2018.a.

Osalustasu on ühe võistkonna ja teda saatva juhendaja kohta 90 eurot. Iga lisainimene koolist tasub täiendava osalustasu 45 eurot.  Osalustasude arved väljastab Viljandi Kutseõppekeskus peale registreerumist.

Võistluse korraldusliku poolega seotud küsimused palume edastada kirjalikult e-postile: maret.kuub@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.