Mobile menu

Noor Aednik 2018

Noor Aednik 2018

18. mail 2018 toimus Türi Lillelaadal kutsemeistrivõistlus „Noor Aednik 2018“, mille korraldas Innove koostöös Räpina Aianduskooliga. Noor Aednik 2018 oli individuaalvõistlus.Noor Aednik võistluse plakat

Kutsevõistluse eesmärgiks on suurendada aedniku eriala populaarsust, ühtlustada kutseõppe taset haridusasutustes, vahetada kogemusi ning innustada õppureid ja koole saavutama paremaid õpitulemusi.

Võistlusel osalesid noored Räpina Aianduskoolist ja Tallinna Kopli Ametikoolist. Välisvõistlejatena olid oma oskusi proovile panemas võistlejad Saksamaalt, Ungarist, Serbiast ja Rumeeniast. Kokku osales võistlustel 8 noort kutseõppurit.

Tulemused

  • I koht – Jaano Oras (Räpina Aianduskool)
  • II koht – Paula Lenk (Räpina Aianduskool)
  • III koht – Jegor Dejev (Räpina Aianduskool)

Võistlusmaterjalid

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.