Mobile menu

Noortalunik 2018

Noortalunik 2018

18. mail 2018 toimus Türi Lillelaadal kutsemeistrivõistlus “Noortalunik 2018”, mille korraldas Innove koostöös Järvamaa Kutsehariduskeskusega. Noortalunik 2018 oli individuaalvõistlus.

Kutsevõistluse eesmärgiks oli võimaldada kutseõppeasutuste põllumajanduse valdkonna õpilastel, üliõpilastel ja noortalunikel näidata oma kutseoskuseid, selgitada välja Eesti parimad noortalunikud, propageerida põllumajanduse valdkonna erialasid ja tõsta kutsehariduse mainet.

Võistlus koosnes järgnevatest aladest: väetiste külvinormi arvutamine, või valmistamine purgis, veiste eluskaalu määramine, traktori täpsussõit, põllu suuruse määramine sammudega, põllukultuuride seemnete tundmine + viljakoti kaalumine, lüpsimasina hooldus, tõstukiga ladustamine, saeketi vahetus, kasti valmistamine.

Võistlusel osalesid õpilased Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Olustvere Tehnika- ja Maamajanduskoolist ja Maaülikoolist ning noortalunikud Karin OÜ-st ja Tire Talu Viljad OÜ-st.

Võistlustulemused

  • I koht – Meelis Lindret, Järvamaa Kutsehariduskeskus
  • II koht – Lauri Mukk, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
  • III koht – Anti Viirmets, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool

Võistlusmaterjalid

Järvamaa kutsehariduskeskuse logo

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.