Mobile menu

Haridusprojektid

WorldSkills

WorldSkills on ülemaailmne kutsemeistrivõistlus, kus võtavad erinevatel erialadel omavahel mõõtu kõikide riikide parimatest parimad noored meistrid.

WorldSkills´i kui organisatsiooni laiem eesmärk suurvõistluste korraldamise kõrval on kutseõppe väärtustamine ja kutseõppe kvaliteedi kõrgetasemelisuse saavutamine üle maailma. Eesti on WorldSkills’i liige 2007. aastast, kokku on organisatsiooniga ühinenud 77 riiki üle maailma. Eestit esindab ühingus Haridus- ja Teadusministeeriumi ettepanekul Innove.

WorldSkills´i võistlused toimuvad iga kahe aasta tagant. 2017. aastal toimusid 44. ülemaailmsed kutsemeistrivõistlused Abu Dhabis, kus osalesid ka seitse Eesti noort kutseõppurit viiel erialal.

Võistlused toimuvad mitu päeva rangete rahvusvaheliste nõuete kohaselt. Igal võistlusalal hinnatakse nii tehnilist sooritust kui ka meeskonnatööd, suhtlemist ja oskust töötada projektidega. Lõpptulemusi hinnatakse kuld-, hõbe- ja pronksmedalitega.

 

  • Loe lähemalt toimunud WorldSkills võistluste kohta SIIT
  • WorldSkills International ametlik kodulehekülg: www.worldskills.org

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.