Mobile menu

Haridusprojektid

WorldSkills

WorldSkills on ülemaailmne kutsemeistrivõistlus, kus võtavad erinevatel erialadel omavahel mõõtu kõikide riikide parimatest parimad noored meistrid.

WorldSkillsi kui organisatsiooni laiem eesmärk suurvõistluste korraldamise kõrval on kutseõppe väärtustamine ja selle kvaliteedi tõstmine üle maailma. Eesti on WorldSkillsi liige 2007. aastast, kokku on organisatsiooniga ühinenud 77 riiki üle maailma. Eestit esindab ühingus Haridus- ja Teadusministeeriumi ettepanekul Innove.

WorldSkillsi võistlused toimuvad iga kahe aasta tagant. 2017. aastal toimusid 44. ülemaailmsed kutsemeistrivõistlused Abu Dhabis, kus osalesd ka seitse Eesti noort kutseõppurit viiel erialal. Loe 2017. aasta WorldSkillsi kohta lähemalt SIIT, varasemate aastate võistluste kohta SIIT.

Võistlused toimuvad mitu päeva rangete rahvusvaheliste nõuete kohaselt. Igal võistlusalal hinnatakse nii tehnilist sooritust kui ka meeskonnatööd, omavahelist suhtlemist ja oskust töötada projektiga. Lõpptulemusi hinnatakse kuld-, hõbe- ja pronksmedalitega.

Lisainfot leiad WorldSkills Internationali ametlikult koduleheküljelt.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.