Mobile menu

Haridusprojektid

Õpetaja ja koolijuhi arengu toetamine

Toetame üld- ja kutsehariduskoolide õpetajate ja juhtide professionaalset arengut ning õpetajaameti maine kujundamist ühiskonnas. Innove õpetaja ja koolijuhi täienduskoolituskeskus teostab neid tegevusi ÕKPAT-i nimelise programmi raames (tuleneb lausest: Õpetajate ja Koolijuhtide Professionaalse Arengu Toetamine).

Arendame läbi täienduskoolituste nii alustavate kui ka juba ametis olevate juhtide juhtimiskompetentse, toetame mentorlust, teadvustame õppe- ja kasvatusprotsessi olulisust ning üha uueneva õpikäsituse tähtsust. Selleks, et õpetajaid digimaailma uuendustega kursis hoida, korraldame koolitusi kaasaegsete metoodikate ja tehnoloogiate õpetamiseks.

Õpetajatest ja nende töö kvaliteedist sõltub suurel määral hariduse kvaliteet ja sellega koos ka õppija heaolu ja edasine elukäik. Seetõttu on oluline, et õpetajaamet oleks ühiskonnas hoitud, väärtustatud ja tulevaste põlvkondade jaoks atraktiivne elukutsevalik – tegeleme ka on õpetajaameti mainekujundusega.

ÕKPAT-i tegevuste  aluseks on:

  • rahvusvahelise õpetamise ja õppimise uuringu TALIS 2013 raport;
  • Balti Uuringute Instituudi poolt 2015. a läbi viidud uuring „Õpetajate täiendusõppe vajadused“;
  • õpetajatelt ja koolijuhtidelt kogutud tagasiside.

Olulised dokumendid:

Teavitamise nõuded

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.