Mobile menu

Haridusprojektid

Projektitoetused

Innove õpetaja ja koolijuhi täienduskoolituskeskus vahendab haridusasutustele, haridusasutuste pidajatele ja haridusvõrgustikele toetuseid, mille eesmärk on edendada koolimeeskondade koostööd ja ühist õppimist, aidata kaasa ühise õppimise kultuuri kujunemisele osaks haridusasutuste organisatsioonikultuurist, kaasava hariduse põhimõtete rakendumisele ja kohalike kogukondade teadlikkuse suurendamisele haridusvaldkonna suundumustest ja valikutest.

Projektitoetust saavad taotleda koolieelsed lasteasutused (va lastehoiuteenust osutavad organisatsioonid), üldhariduskoolid (sh mittestatsionaarset õpet pakkuv üldhariduskool), kutseõppeasutused (sh kutseõpet pakkuv kõrgkool kutseõpet võimaldavate õppekavade osas) ja haridusasutuste pidajad. Vahendame ka haridusvõrgustikele mõeldud toetuseid.

Hetkel aktiivsed taotlusvoorud puuduvad. Avatud taotlusvoorud leiad alati ka meie eurotoetuste menüüst leheküljelt “Taotle toetust” alapealkirja “Õpetaja ja koolijuhi täienduskoolituskeskuse taotlusvoorud” alt!

Toimunud infopäevade materjalid:

 

Projektitoetusi jagatakse Eesti elukestva õppe strateegia 2020 programmi „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid“ tegevuse „Õpetaja ja koolijuhi professionaalse arengu toetamine“ raames. Programmi elluviimist toetavad Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. Lisainfo: projektijuht Keiu Tamm, tel 735 0711, e-mail keiu.tamm@innove.ee.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.