Mobile menu

Haridusprojektid

Oskuste aasta 2017

2017. aastat tähistatakse oskuste aastana. Teema-aasta eesmärk on tõmmata tähelepanu kutseharidusele ja väärtustada Eesti ühiskonnas oskusi, sh kutseoskusi, meisterlikkust ja elukestvat õpet. Tegemist on raamistikuga erinevate partnerite algatatud oskuste ja meisterlikkuse väärtustamist toetavatele tegevustele, üritustele ja sündmustele, sidudes need oskuste aasta egiidi all tervikuks.

Oskuste aasta sihtrühmaks on eelkõige üldhariduskoolide õpilased, õpetajad, lapsevanemad, täiskasvanud ja tööandjad.

Oskuste aasta on ellu kutsunud Haridus- ja Teadusministeerium, teema-aastat juhib Sihtasutus Innove ning elluviimist toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Uuri lähemalt oskuste aasta kodulehelt! 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.