Mobile menu

Haridusprojektid

Kutsehariduse maine

Innove toetab juba üle kümne aasta läbi erinevate programmide ja projektide kutsehariduse maine tõstmist ning positiivse hoiaku kujundamist nii õpilaste, õpetajate kui ka täiskasvanute ja lapsevanemate seas. Selleks levitatakse informatsiooni kutseõppe eelistest, võimalustest ja erialavalikutest.

Innove annab igal aastal välja kutseõppevõimalusi tutvustavat trükist „Abiks otsustajale. Kutseõppevõimalused”. Haldame ka infoportaali kutseharidus.ee, mis kajastab kutsehariduse õppimisvõimalusi, sündmusi, päevakajalisi uudiseid ja praktilist infot.

Kutsehariduse sisuliseks arendamiseks oleme välja töötatud riiklikud õppekavad ning nõustame koole õppekavade arendamisel. Soome ja paljude teiste Euroopa riikide eeskujul korraldame üleriigilisi kutsemeistrivõistluseid, millest on välja kasvanud iga-aastane kutsehariduse suursündmus – festival Noor Meister. Innove toel saavad parimad kutseõppurid võimaluse osaleda ka Euroopa ja maailma tasemel kutsemeistrivõistlusel EuroSkills ja WorldSkills.

Lisaks korraldame kutsehariduse info jagamiseks ja maine tõstmiseks erinevaid kampaaniaid, anname välja infomaterjale, levitame infot olulistes sihtgruppides, toetame kutseõppeasutusi kommunikatsiooni, õppekavade arendamise ja ühtlustamise jm osas.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.