Mobile menu

Haridusprojektid

Töökohapõhine õpe

Töökohapõhine õpe on kutseõppe vorm, kus üks kolmandik õppest toimub koolis ja kaks kolmandikku erialases ettevõttes meistrite juhendamisel. Seda nimetatakse ka õpipoisiõppeks. 

2018. aastal on töökohapõhises õppes 4200 õppekohta.
2020. aasta eesmärk on 7200 õppekohta.

Töökohapõhine õpe sobib paljudele – noorele esimese eriala omandamiseks, täiskasvanule ümberõppeks ja uue eriala omandamiseks, töötajale erialaste teadmiste ja oskuste täiendamiseks ning kvalifikatsiooni tõstmiseks.

Töökohapõhist õpet arendab Innove, kes koostöös Eesti Tööandjate Keskliidu, ettevõtjate ja kutseõppeasutustega loob täiendavaid töökohapõhise õppe õppekohti, korraldab koolitusi töökohapõhise õppe koordinaatoritele, aitab levitada infot ja jagada parimaid praktikaid õppeasutuste ja tööandjate vahel.

  • Töökohapõhise õppe kohta loe lähemalt SIIT.
  • Dokumendid õppeasutusele ja tööandjale, uuringud ning täiendavad materjalid leiad SIIT.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.