Mobile menu

Tööturu vajadustele vastava hariduse arendamine (PRÕM)

Kutseõppeasutuste nõustamine

Alates käesolevast aastast pakume kutseõppeasutustele nõustamist mitmekeelse ja -kultuurilise õppekeskkonnaga toimetulekuks.

Nõustamise sihtrühmaks on direktorid, õppekasvatusala juhtivad töötajad, õpetajad ja tugispetsialistid kutseõppeasutustes, kus:

  • kutsekeskhariduse õppurid peavad sooritama lõpetades eesti keele teise keelena riigieksami, kutseeksami või erialase lõpueksami eesti keeles;
  • kutsekeskhariduses õpib/asub õppima sisserändaja taustaga õppureid.

Nõustamine toimub rühmanõustamise vormis (rühma suurus 3‒12 inimest). Üks nõustamissessioon on 1,5 tundi ehk 90 minutit, igal kutseõppeasutusel on võimalik saada kuni 3 nõustamissessiooni. Nõustamine toimub vahemikus 15. veebruar 2017 kuni 30. juuni 2018. Nõustamissessioonide täpsed toimumisajad lepivad kokku õppeasutus ja nõustamisteenuse pakkuja.

Sooviavaldused palume saata etteantud vormil aadressile Helna.Karu-Baher@innove.ee.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.