Mobile menu

Tööturu vajadustele vastava hariduse arendamine (PRÕM)

Täiendav keeleõpe – III taotlusvoor

III taotlusvoor PRÕMi tegevuse 8.8 „Täiendav keeleõpe kutse- ja kõrghariduses“ tegevuskavade ettepanekute esitamiseks kõigile kutse- ja kõrghariduse õppeasutustele:

  • 20. aprillil 2018 algas uuenenud tingimustega täiendava keeleõppe tegevuskavade III taotlusvoor.
  • Abikõlbulikkuse periood on 15. august – 31. detsember 2018. Muudatus seisuga 23. oktoober 2018: III taotlusvooru tegevuste elluviimise tähtaega on pikendatud kuni 31. märts 2019 (abikõlbulikkuse periood 15. aug 2018 – 31. märts 2019).
  • Tegevuskavade ettepanekuid saavad esitada kõik õppe läbiviimise õigust omavad kutseõppeasutused ja kõrgkoolid, kes soovivad korraldada täiendavat keeleõpet.
  • III taotlusvooru infopäev toimub Tallinnas 9. mail kell 10.30-15.00 Tallinna Teeninduskoolis (aadress Majaka 2, Tallinn). Osalemiseks täida palun registreerumisvorm.
  • Tegevuskavade ettepanekute saatmise tähtaeg on 21. mai kell 17.00.

Dokumendid:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.