Mobile menu

Teenused ja teenusstandardid

Riigihangete eelnõustamise teenusstandard

Riigihangete eelnõustamise teenuse eesmärk on nõustada toetuse saajaid või taotlejaid (edaspidi koos: toetuse saajad) riigihangete korraldamisel seadusrikkumiste ära hoidmiseks.

Teenuse kirjeldus

Riigihangete eelnõustamist pakume kolmes  etapis:

  • riigihanke alusdokumentide mustandite alusel enne riigihankemenetluse alustamist;
  • otsuste projektide alusel enne riigihankes otsuste tegemist;
  • hankelepingute muudatuskokkuleppe projekti alusel enne hankelepingu muutmist.

Eelnõustamine on vabatahtlik, välja arvatud kui toetuse andmise tingimustes on selle läbimine toetuse saajale kohustuslik. Ükski eelnõustamise käigus tehtud ettepanek ei ole aga toetuse saajale täitmiseks kohustuslik.

Riigihangete eelnõustamise teenus on tasuta. 

Teenuse sihtrühm

Toetuse saajad, partnerid, investeeringute kavasse kantud projekti korral toetuse taotlejad ja toetuse andmise tingimuste käskkirja eelnõus nimetatud toetatavate tegevuste elluviijad.

Eelnõustamist ei pakuta avatud taotlusvoorude toetuste taotlejatele.

Kuidas teenust saada?

Riigihangete eelnõustamise teenuse saamiseks peab toetuse saaja e-kirja teel pöörduma oma projekti koordinaatori poole.

Milliseid dokumente on vaja?

Teenuse saamiseks palume täita nõustamise ettevalmistusleht vastavalt hankeliigile. Ettevalmistuslehed leiad SIIT.

Teenuse tulemus

Riigihangete eelnõustamise tulemusel esitame toetuse saajale ettepanekud riigihanke alusdokumentide, otsuste või hankelepingu muutmise projektide vastavusse viimiseks riigihangete seadusega.

Protsessi kestus

Ettepanekud esitame seitsme tööpäeva jooksul. Protsessi täpsem kestus oleneb esitatud dokumentide mahust ja hankeobjekti keerukusest.

Isikuandmete kaitse

Meile esitatud isikuandmeid (nt toetuse saaja kontaktisiku kontaktandmeid) töötleme vastavalt Innove isikuandmete töötlemise põhimõtetele, mis on leitavad SIIT.

Tagasiside, ettepanekud ja kaebused

Teenuse arendamiseks palume tagasisidet. Tagasisidet, ettepanekuid või võimalikke kaebuseid ootame e-posti aadressile kvaliteedijuht[ät]innove.ee. Kaebustele vastame 30 tööpäeva jooksul.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.