Mobile menu

Haridusprojektid

kutseõpilane

Innove loob eeldusi ja võimalusi kutsehariduse arendamiseks ning populariseerimiseks ühiskonnas.

Meie ülesandeks on kutsehariduse riiklike õppekavade väljatöötamise koordineerimine. Toetame kutsekoole õppekavade rakendamisel läbi erinevate tegevuste – erialane võrgustikutöö, juhendmaterjalide koostamine, kutseõpetajate nõustamine. Tegeleme kutsehariduse populariseerimise ja maine kujundamisega. Korraldame kutsemeistrivõistlusi ja oleme ReferNeti koordinatsioonipunkt. Kogume ja levitame kutsehariduse valdkonna infot – sealhulgas haldame infoportaali kutseharidus.ee, mis kajastab kutseõppevõimalusi, sündmusi, päevakajalisi uudiseid ja muud kasulikku.

Siit leheküljelt leiad infot töökohapõhise õppe, praktikasüsteemi ja ettevõtlusõppe arendamise, kutsehariduse maine ja kutsemeistrivõistluste, sh oskuste festivali “Noor meister 2018” kohta.

Kutsehariduse arenguga seotud tegevusi on toetatud Euroopa Sotsiaalfond (ESF) järgmiste programmide ja projektide raames:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.