Mobile menu

Kutsehariduse edendus

Noor Meister

Noor Meister on erinevaid erialasid koondav üleriigiline kutsemeistrivõistlus, mille eesmärk on tutvustada ja populariseerida kutseõppealasid ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks.

Innove on Eesti kutsemeistrivõistluste korraldamisega tegelenud aastast 2006. Nimetuse „Noor Meister“ all toimuvad kutsemeistrivõistlused alates 2009. aastast, kui noorte infomessil Teeviit viidi kahe päeva jooksul läbi kümne eriala kutsevõistlused. 2013. aasta märtsis toimus esmakordselt kutsehariduse suursündmus Noor Meister, kus lisaks 21 erialal toimunud kutsevõistlusele tutvustasid Eesti kutseõppeasutused õppimisvõimalusi ning töötubades pakuti noortele võimalust katsetada õpitavate erialade töövõtteid.

Aasta-aastalt on Noore Meistri võistluserialade hulk suurenenud ning kasvanud on ka koolide ja külastajate osalemise aktiivsus. 2017. aastal aastal toimusid kutsevõistlused kokku 31 erialal.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.