Mobile menu

Noor meister

Keskkonnatehnika lukksepa kutsemeistrivõistlus

toimub 3.-4. mail 2018 Noor Meister 2018 raames.

Keskkonnatehnika lukksepa kutsevõistlus on mõeldud noortele, kes õpivad kutseõppeasutuses keskkonnatehnika või hoone tehnosüsteemide ehitaja erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2017/2018 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat.

Keskkonnatehnika lukksepa kutsevõistlus on individuaalvõistlus ja igast koolist on oodatud osalema kuni 2 õpilast.

Võistlusega seotud küsimused on võimalik esitada kirjalikult kuni 13. aprillini aadressil noor.meister@innove.ee. Kõik küsimused/vastused avaldatakse SA Innove kodulehel korduma kippuvate küsimuste (KKK) rubriigis.

Korraldus ja registreerimisinfo

Võistlejate eelregistreerimine toimub kuni 31.01.2018. Palume kuupäevadest kinni pidada!

Võistlejate nimeline registreerimine toimub märtsis, lisainfo edastatakse pärast eelregistreerimise lõppu.

Kutsemeistrivõistlused on osalejatele tasuta. SA Innove katab õpilaste võistlustel osalemisega seotud kulud (toitlustus ja tasuta transport võistluspäevadel Tallinnas), välja arvatud majutuse. Võistlejate majutuse palume korraldada koolidel.

Palume pöörata tähelepanu sellele, et SA Innove ei organiseeri juhendajatele majutust ega toitlustust ning ei kata muid Noorel Meistril osalemisega kaasnevaid kulusid.

Võistlustele tuleb kaasa võtta kehtiv õpilaspilet. Ilma selleta võistlema ei lubata.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.