Mobile menu

Noor meister

Konverents

Konverents „Kümme aastat noori meistreid“

Konverents „Kümme aastat noori meistreid“ ning sellele järgnev pidulik tänuüritus toimub neljapäeval, 3. mail Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses, kell 15.00-21.00.

Eesmärk on vaadata, mida on kümne aasta jooksul tehtud, kuidas toimetatakse mujal maailmas ja milline võiks olla kutsemeistrivõistluste tulevik Eestis.

Konverentsi ja tänuürituse registreerimisvorm asub SIIN. Üritusele registreerimine kestab kuni 20. aprillini.

Ettekannetega astuvad üles Teija Ripattila Soomest ja Patrik Svensson Rootsist, kes jagavad kogemusi kutsehariduse edendamisest ja  kutsemeistrivõistluste korraldamisest oma riigis.

Sõna saavad võistlustel osalenud kutseõppurid, tööandjad ja koolide esindajad, kes arutlevad põnevas diskussioonis „Teekond tippu – talendid kutsehariduses“.

Uuringufirma OÜ Cumulus Consulting annab äsja valminud kutsemeistrivõistluste arengustrateegia põhjal soovitusi võistluste tulevikuks.

Konverentsile järgneval banketil tänatakse häid koostööpartnereid ja sponsoreid, meeleoluka kavaga esineb vokaalansambel Noorkuu.

Üritust korraldab Sihtasutus Innove ja modereerib Rene Riismaa.

Tegevust rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.

Konverents on osa oskuste festivalist “Noor meister 2018”, mis toimub 3.-4. mail Eesti Näituste messikeskuses. Rohkem infot leiab aadressil www.noormeister.ee

 

KÜMME AASTAT NOORI MEISTREID
3. mai 2018

 

KONVERENTSI PÄEVAKAVA

Moderaator Rene Riismaa, meelelahutusmaailmas tegutsev isik, kellele ei ole võõras televisioon, raadio, sport ega sündmuste korraldamine

15.00-15.05        Konverentsi sissejuhatus

15.05-15.10        Tervitussõnad SA Innove juhatuselt, Birgit Lao

15.10-15.30        Kutsemeistrivõistluste roll kutsehariduses ja Eesti haridussüsteemis tervikuna, Helen Põllo, Haridus- ja Teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna juhataja

15.30-16.00        EuroSkills´i eesmärgid ja mõju. Soome kutsehariduse suursündmuse Taitaja kogemus, Teija Ripattila, Soome ametlik delegaat EuroSkills võistlustel ja WorldSkills Europe juhatuse liige

16.00-16.30        Kutsemeistrivõistluse EuroSkills´i korraldamise kogemus Rootsis, Patrik Svensson, Rootsi ametlik delegaat EuroSkills ja WorldSkills võistlustel, SkillsSweden tegevjuht ja Göteburgis toimunud EuroSkills 2016 võistluste peakorraldaja

16.30-17.30        Paus. Võimalus uudistada oskuste festivali „Noor meister 2018“

17.30-18.30        Diskussioon „Teekond tippu – talendid kutsehariduses“, Tarmo Loodus – Viljandi Kutseõppekeskuse direktor, Mairold Mänd – kutseõpetaja, ettevõtja, Raili Laas – ekspert, Helen Ernits – Tallink City Hotelli tegevjuht, Erik Tammeleht – Pärnu Kalamaja kohviku peakokk, Taavi Michelson – Plaadisheffid OÜ juhatuse liige.

18.30-18.50        Tuleviku kutsemeistrivõistlused, Herko Sunts, projektipõhine konsultant OÜ Cumulus Consulting            

18.50-19.00        Kokkuvõte, Tanel Oppi, SA Innove Haridusuuenduste agentuuri juht

 

TÄNUÜRITUSE KAVA                                                                                                                                                               

19.00-19.05        Tänukõne, SA Innove juhatuse liige

19.05-19.30        Koostööpartnerite ja sponsorite tunnustamine

19.30-20.45        Esineb vokaalansambel Noorkuu

 

Korraldajal on õigus päevakava muuta.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.