Mobile menu

Noor meister

Kooliboksid

3.-4. mai 2018 toimub Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses oskuste festival Noor Meister 2018, kus lisaks kutsemeistrivõistlustele toimub ka kutsekoolide infomess. Kutsekoolide infomessi alale on võimalik oma kooli ja õppimisvõimaluste tutvustamiseks broneerida endale kooliboks.

Messiboksi mõõt koolidele on 3×3 m. Boksis on olemas 1 pistikupesa ning boksi ülalosas kooli nimi. Kõik ülejäänud vajalikud asjad tuleb tellida hiljem Innove kaudu või ise kaasa võtta.

Messiboksi hind on 500 eurot kuid kõikidele koolidele, kes löövad kaasa võistlusalade või töötubade korraldamises, on kooliboks tasuta.

Lisainfo:
Pille Triin Raitviir
735 0716
pilletriin.raitviir@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.