Mobile menu

Noor meister

Töötoad

3.-4. mail 2018 toimub juba tuttava nimega Noor Meister, mis tuleval aastal toob kutsehariduse parimad praktikad, oskusõppe väljundid olevikus ja tulevikus, kutsekoolid, tööandjad, erialaliidud ja kutsemeistrivõistlused ühe idee ehk oskuste festivali alla. Eesmärk on ehitada oskuste festival koos kutsemeistrivõistlustega üles selliselt, et noorel püsiks silme ees kõik kutsehariduse võimalused ja väljundid ning koju suundudes on tal kaasas teadmine, kust edaspidigi infot otsida. Soovime tutvustada noortele kutseoskuste väljundeid elus ja tööturul, et nad mõistaksid kutseharidust kui väga head valikut tuleviku kindlustamiseks. Läbi erinevate messi tegevuste on eesmärk tuua põhikooli noored kutsehariduse infokanalitesse, kus kinnistada messil kogetut järjepideva informatsiooniga.

Kutsume kõiki koole julgustama noori läbi loovate töötubade kutseharidust valima. Selleks pakume koolidele võimalust lüüa kaasa töötubade korraldamises, mille sisu on noortele suunatud, huvitav ja kaasav.

Ootame teilt loovaid lahendusi ning uuenduslikke mõtteid, läbi mille saaksid noored parema ettekujutluse oskustest, mida on võimalik kutsehariduses õppida. Töötubade ülesehitamiseks võib kaasata partnereid ka väljaspoolt.

Palume enda mõtetest ja ideedest teada anda alloleva registreerimisvormi kaudu hiljemalt 15.jaanuariks 2018!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.