Mobile menu

Kutsehariduse edendus

Praktikasüsteemi arendus

Praktikasüsteemi eesmärk on, et õppur saaks praktilise õppetöö ja praktika kogemuse töökeskkonnas. Praktikasüsteemi arendamisel pakutakse kutseõppeasutustele ja kõrgkoolidele tuge, et praktikakorraldus õppeasutustes oleks ühtlustatud, läbipaistev ja vastaks selles osalejate vajadustele.

Praktikasüsteemi arendamiseks toetatakse nii õpilasi, õppeasutusi kui ka ettevõtteid metoodika, koolituste, toetuste ja koolituste kaudu, et praktikakorraldus õppeasutustes oleks ühtlustatud, läbipaistev ja vastaks selles osalejate vajadustele.

Praktikasüsteemi arendamiseks: 

  • suurendatakse teadlikkust praktikavõimalustest ning tugevdatakse erinevate osapoolte koostööd;
  • korraldatakse koolitusi praktikajuhendajatele ja -koordinaatoritele;
  • makstakse sõidu- ja majutustoetusi õpilastele, kes sooritavad oma praktika elukohast erinevas maakonnas;
  • koostatakse kesksed praktikat puudutavaid juhendid ja materjalid;
  • uuritakse süsteemi toimimist ja arenguid ning viiakse läbi uuringuid.

Praktikasüsteemi arendatakse PRÕMi tegevusena. Loe lähemalt PRÕMist!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.