Mobile menu

Haridusprojektid

Kutsehariduse maine

Innove toetab juba üle 10 aasta läbi erinevate programmide ja projektide kutsehariduse maine tõstmist ning positiivse hoiaku kujundamist nii õpilaste, õpetajate kui ka täiskasvanute ja lapsevanemate seas. Selleks levitatakse informatsiooni kutseõppe eelistest, võimalustest ja erialavalikutest.

Innove annab igal aastal välja kutseõppevõimalusi tutvustavat trükist „Abiks otsustajale. Kutseõppevõimalused”. Haldame ka infoportaali kutseharidus.ee, mis kajastab kutsehariduse õppimisvõimalusi, sündmusi, päevakajalisi uudiseid ja praktilist infot.

Kutsehariduse sisuliseks arendamiseks on välja töötatud uued riiklikud õppekavad ning toimub koolide nõustamine õppekavade arendamisel. Soome ja paljude teiste Euroopa riikide eeskujul korraldatakse üleriigilisi kutsemeistrivõistluseid, millest on välja kasvanud iga-aastane kutsehariduse suursündmus “Noor meister”. Innove toel saavad parimad kutseõppurid võimaluse osaleda ka euroopa ja maailma taseme kutsemeistrivõistlusel EuroSkills ja WorldSkills.

Lisaks korraldame kutsehariduse info jagamiseks ja maine tõstmiseks erinevaid kampaaniaid, anname välja infomaterjale, levitame infot olulistes sihtgruppides, toetame kutseõppeasutusi kommunikatsiooni, õppekavade arendamise ja ühtlustamise jm osas.

Kutsehariduse arengutega seotud tegevusi on toetatud erinevatest ESF-i programmide ja projektidega:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.