Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Täiendkoolitus

Toetame üld- ja kutsehariduskoolide õpetajate ja juhtide professionaalset arengut. Korraldame täienduskoolitusi ja õpisündmusi, mille tulemusena väljastatakse vastav tunnistus. Pakume koolijuhtidele coachingu teenust, anname välja toetavat kirjandust ja materjale ning edendame õpetajaameti maine kujundamist ühiskonnas.

Koostöös erinevate haridusasutuste, aga ka teiste partneritega korraldame täienduskoolitusi, mille üldine eesmärk on haridussüsteemis osalevate täiskasvanute arendamine. Koolitustel osalemine annab täiskasvanud õppijale teadmisi ja oskusi, mis suurendavad tema konkurentsivõimet tööturul. Valdavalt pakume täienduskoolitusi õpetajatele ning koolijuhtidele ja haridustöötajatele.

Anname välja õppimist ja õpetamist toetavat kirjandust ning abistame haridusvaldkonna võrgustikke.

Õpetajatest ja nende töö kvaliteedist sõltub suurel määral hariduse kvaliteet ja sellega koos ka õppija heaolu ja edasine elukäik. Seetõttu on oluline, et õpetajaamet oleks ühiskonnas hoitud, väärtustatud ja tulevaste põlvkondade jaoks atraktiivne elukutsevalik – tegeleme ka õpetajaameti mainekujundusega. Selle raames oleme korraldanud konkurssi Aasta Kool ja õpetajaameti mainekujunduse kampaaniat „Sinus elab talent. Too ta kooli!“, noorte koolitusprogrammi „Hariduse tulevikutegijad“, inspiratsiooniseminaride sarja „Aita luua homne Eesti“ ning töötanud välja programmi „Õpetaja – hariduse kõneisik”, mis on ellu kutsutud hariduselus toimuva ühiskonnale vahendamise toetamiseks.

Õpetajate ja koolijuhtide arengut toetavad tegevused toimuvad Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) toetatud ÕKPATi programmi raames.

Lisaks korraldab Innove ka täienduskoolitusi keelekümblusprogrammiga liitunud haridusasutuste töötajatele ning ettevõtlusõppesse kaasatud spetsialistidele. Kõik meie korraldatavad täienduskoolitused leiad täienduskoolituskalendrist. Innove täienduskoolituste teenusstandardi leiad SIIT.

Lisaks anname välja koolijuhtidele ja õpetajatele suunatud uudiskirja, millega on võimalik järgnevalt tutvuda:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.