Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Koolijuhil on oluline roll õpikeskkonna kujundamisel ja seeläbi ka õpitulemuste mõjutajana. Toetame nii alustavaid kui ka kogenud haridusasutuste juhte parema õpikeskkonna kujundamisel. Aitame arendada juhtimiskompetentse, toetame mentorlust, teadvustame õppe- ja kasvatusprotsessi olulisust ning üha uueneva õpikäsituse tähtsust. Pakume haridusjuhtidele võimalust vahetada üksteisega kogemusi ja teadmisi nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.

Haridusasutuse juhi kompetentsimudel ja 360° tagasiside meetodMentorid ja väljaõpeCoach’id haridusasutuste juhtidele
Kohalike omavalitsuste haridusjuhtide arenguprogrammHaridusinnovatsiooni meistriklassÕppejuhtide arenguprogramm
Veebiseminarid haridusjuhtideleÕpetaja töötasu diferentseerimise infomaterjal„Muudatuste labor“ kui võimalus viia läbi olulised muutused
Professionaalsete õpikogukondade eestvedaminePersonalijuhtimine haridusasutuses – heast meeskonnajuhist innovatiivseks liidriksEduka kommunikatsiooni juhtimine haridusasutuse

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.