Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Coach’id haridusasutuse juhtidele

Coachingu teenuse taotlemine Euroopa Sotsiaalfondi toel programmist “Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid” on HETKEL LÕPPENUD! Uue taotlemise vôimaluse kohta anname teada.


Nii nagu maailma parimatel sportlastel on oma treenerid, et tippu jõuda ja seal püsida, vajavad edu saavutamiseks coach’e ka teiste alade tipptegijad – sealhulgas koolijuhid.

Nüüd on kõikidel üldhariduskooli või kutseõppeasutuse juhtidel võimalus taotleda endale coach, kes aitab juhti tema arenguteel. Meie coach’ide salve kuulub seitse Eestis tunnustatud ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud coach’i, kes aitavad individuaalsete kohtumiste käigus püstitada haridusasutuse juhtidel nii isiklikke kui ka organisatsiooni arengu eesmärke ning on toeks nende saavutamisel. Coach’ide eesmärgiks on olla juhtidele arengupartneriks haridusasutustes toimuvate ümberkorralduste faasis ja muutuste juhtimise käigus. Lisaks võimaldavad kohtumised coach’iga arendada juhtimisalaseid kompetentse – kogedes coachingu protsessi ning selle kasu ja mõju juhi enesearengule, annab see julguse arendada ka juhi enda coachingu oskusi ning rakendada coach’ivat juhtimist oma organisatsioonis igapäevaselt.

Kuidas coaching toimub?

Üldhariduskoolide või kutseõppeasutuste juhid ise või nende vahetud juhid (koolipidaja esindajad) saavad taotleda Innovelt coach’i teenust. Endale sobivaima coach’i saab taotleja valida meie poolt pakutavate coach’ide seast, arvestades valiku tegemisel muuhulgas ka eesseisva lahendamist vajava ülesande valdkonnaga. Coachingu sessioonid on individuaalsed kohtumised, mis võivad aset leida nii näost näkku kui ka virtuaalsel kujul.

Coach’id

Klõpsa pildile, et tutvuda coach’iga lähemalt!

 Ruti Einpalu Taimi Elenurm Kaie Kivisaar Karin London Kaidi Peets Kadri Arula Dmitri Volov  

Tingimused coach’i taotlemiseks

  • Coach’i saab taotleda üld- või kutseõppeasutuse direktor.
  • Coachingu periood kestab kuni 31.12.19.
  • Coachingu sessioonide maht ühe coachee kohta on kokku maksimaalselt 12 astronoomilist tundi.

Taotlemine

  • Vali coach’ide seast välja endale sobiv coach, kellega soovid koostööd alustada.
  • Kirjelda ja põhjenda lühidalt, milliste arengueesmärkide toetamiseks coach’i vajad (maksimaalselt 4–5 lauset).
  • Saada oma sooviavaldus e-posti aadressile keiu.tamm@innove.ee.
  • Kolme päeva jooksul pärast avalduse laekumist viime coach’i ja coachee omavahel kokku koostöö alustamiseks.
  • NB! Kui valitud coach’il on juba maksimaalne hulk coachee’sid täitunud, siis pakume välja mõne teise coach

Töökorraldus coachi ja coachee vahel

  • Sessioonide toimumise ajad, kohad ja kestvuse lepivad coachee ja coach omavahel kokku.
  • Coachingu sessioonid võivad toimuda nii näost näkku kohtumistena kui ka virtuaalselt (st läbi erinevate elektrooniliste sidevahendite).

 

Coachingu teenust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toel programmi „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid” vahenditest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.