Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Coach’id haridusasutuse juhtidele

Nii nagu maailma parimatel sportlastel on oma treenerid, et tippu jõuda ja seal püsida, vajavad edu saavutamiseks coach’e ka teiste alade tipptegijad – sealhulgas koolijuhid.

Nüüd on üldhariduskooli või kutseõppeasutuse juhtidel võimalus taotleda endale coach, kes aitab juhti tema arenguteel. Meie coach’ide salve kuulub kümme Eestis tunnustatud ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud coach’i, kes aitavad individuaalsete kohtumiste käigus püstitada haridusasutuse juhtidel nii isiklikke kui ka organisatsiooni arengu eesmärke ning on toeks nende saavutamisel. Coach’ide eesmärgiks on olla juhtidele arengupartneriks haridusasutustes toimuvate ümberkorralduste faasis ja muutuste juhtimise käigus. Lisaks võimaldavad kohtumised coach’iga arendada juhtimisalaseid kompetentse – kogedes coachingu protsessi ning selle kasu ja mõju juhi enesearengule, annab see julguse arendada ka juhi enda coachingu oskusi ning rakendada coach’ivat juhtimist oma organisatsioonis igapäevaselt.

Kuidas coaching toimub?

Üldhariduskoolide või kutseõppeasutuste juhid saavad taotleda Innovelt coach’i teenust. Endale sobivaima coach’i saab taotleja valida meie poolt pakutavate coach’ide seast, arvestades valiku tegemisel muuhulgas ka eesseisva lahendamist vajava ülesande valdkonnaga. Coachingu sessioonid on individuaalsed kohtumised, mis võivad aset leida nii näost näkku kui ka virtuaalsel kujul.

Coach’id

Klõpsa pildile, et tutvuda coach’iga lähemalt!

Sigrid Melts ringa london kristiina tukk terje laur Elenurm Kaidi Peets Kadri Arula  

Tingimused coach’i taotlemiseks

 • Coach’i saab taotleda üld- või kutseõppeasutuse direktor.
 • Coachingu periood kestab kuni 30.11.20.
 • Coachingu sessioonide maht ühe coachee kohta on kokku maksimaalselt 12 astronoomilist tundi.

Taotlemine

 • Vali coach’ide seast välja endale sobiv coach, kellega soovid koostööd alustada.
 • Kirjelda ja põhjenda motivatsioonikirjas (maksimaalselt A4):
 • kirjelda, milliste arengueesmärkide toetamiseks coach’i vajad,
 • kirjelda eesseisvat lahendamist vajavat ülesannet ning oma tööalaseid väljakutseid, mille puhul vajaksid kõige rohkem abi,
 • too motivatsioonikirjas välja Sinu staaž hariduse valdkonnas ja praegusel ametikohal,
 • too motivatsioonikirjas välja kas oled kasutanud coachingu teenust varasemalt.
 • Saada palun oma motivatsioonikiri e-posti aadressile keiu.tamm@innove.ee hiljemalt 15.04.20.

Töökorraldus coachi ja coachee vahel

 • Kuni kümne päeva jooksul pärast motivatsioonikirja laekumist anname Sulle teada coach’i ja coachee omavahel kokku koostöö alustamiseks.
 • NB! Kui valitud coach’il on juba maksimaalne hulk coachee’sid täitunud, siis pakume välja mõne teise coach`i.

Coachingu teenust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toel programmi „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid” vahenditest.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.