Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Dmitri Volov

Dmitri Volov on ligi 15-aastase kogemusega juhtimiskoolitaja ja coach, puutunud kokku juhtide arendamisega mitmesajas organisatsioonis. Viimasel kümnel aastal on Dmitri koostöös Change Partnersiga viinud läbi arenguprogramme haridusjuhtidele, sh olnud coach’iks sajakonnale koolijuhile, mistõttu ta tunneb hästi koolide tänaseid murekohti ja väljakutseid.Dmitri Volov

Dmitri on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1996. aastal ning on täiendanud ennast ka Tallinna Ülikooli andragoogika magistriprogrammis. Dmitri on töötanud pankades, samuti tööstusettevõtetes müügi- ja turundusdirektori ning ärijuhi ametikohtadel. Tal on erinevad rahvusvahelised koolitaja sertifikaadid – DiSC konsultandi sertifikaat, Persona konsultandi sertifikaat, mis võimaldavad kasutada rahvusvahelisi arendusinstrumente (käitumisprofiilid, kompetentsianalüüsid ja organisatsiooniuuringud). Dmitri Volov on AoEC Accredited Associate Executive Coach.

John Whitmore on väitnud, et „kõik, mis konkreetsel ajahetkel sobib, et aidata inimesel liikuda punktist A punkti B, on coaching“. Dmitri lähtub coach’ina esmajoones coachee olukorrast. Lisaks neutraalsusele võib ta vajadusel olla sessioonide käigus ka väljakutseid esitav ning sisendada käitumise, küsimuste ja tunnustusega kindlustunnet ja innustust muutusi ellu viia. Coachingu professionaalse läbiviimise seisukohast on lisaks eeltoodule oluline omadus ka tema julgus kasutada erinevaid metoodikaid, sh loovaid lähenemisi, mis võimaldavad nii näha kui ka tajuda käsitletavaid probleeme erinevatest vaatenurkadest ja aitavad seega tõsta teadlikkust nii reaalsusest kui ka enesest selle sees.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.