Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Kadri Arula

Kadri Arula on diplomeeritud juhtide coach (Academy of Executive Coaching 2015), ICF-i (International Coaching Federation) liige ja ICF Estonia asutajaliige. Kadril on juhtimiskogemust üle 20 aasta. Samuti on ta juhtimistreener. Enne coachingu õpinguid tegutses Kadri seitse aastat ärimentorina. Kadri omab Personaalse Profiili Analüüsi sertifikaati (Thomas Inetnrational).Kadri Arula

Kadri missiooniks on, et inimesed armastaksid ja usaldaksid ennast rohkem, saavutaksid sisemise kindluse ja oleksid selle kaudu õnnelikumad kõigis rollides, mida nad oma elus täidavad. Juhtide coachingus näeb ta lumepalliefekti – mis mõjub juhile, jõuab ka organisatsiooni, ning rahulolu kasvab sealgi. Kadri peab olulisteks väärtusteks ausust ja avatust, orienteeritust lahendustele igas olukorras. Õppimine ja enesearendamine on talle sama loomulikud tegevused kui hingamine. Kadri tugevuseks on väga mitmekesine töökogemus – ta on olnud nii juht erinevatel tasanditel kui ka (tipp)spetsialist, töötanud nii era- kui ka avaliku sektori organisatsioonides. Eriliseks hindab ta oma viimast kogemust tegevjuhina koolitusfirmas Invictas. Sealt pärineb üks väärtuslikumaid coachingu kogemusi 15 koolijuhile Haridus- ja Teadusministeeriumi valitsemisala haridusasutustes.

Kadri on õppinud kundalini jooga õpetajaks, mis annab oskuse olla kohal igas hetkes ja armastada kõiki inimesi sellisena nagu nad on loodud.

Eelistatud valdkonnad:

  • Liidrivõimete arendamine
  • Oma tulevikustsenaariumide kujundamine
  • Muudatuste juhtimine
  • Meeskonna juhtimine ja arendamine
  • Keerulised vestlused, probleemide lahendamine
  • Organisatsioonikultuuri arendamine
  • Stressiga toimetulek ja enesejuhtimise süsteemi arendamine

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.