Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Kaidi Peets

Kaidi Peets on juhtimistreener, rahvusvaheliselt sertifitseeritud superviisor ja coach (2006-2009, Saksamaa), Certified Global Leadership Assessment Professional (GLA360 hindamine), sertifitseeritud Denisoni Organizational Culture Survey konsultant (Sveits), Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu eetika töögrupi liige ja ESCÜ kvaliteedigrupi läbinud seeniorsuperviisor. Samuti on ta International Supervision and Coaching Institute’i (ISCI) asutajaliige ning superviisorite-coachide väljaõppe programmi põhiõppejõud. Kaidi Peets

Ligi 19 aastat on Kaidi koos partneriga juhtinud koolitus- ja kirjastusettevõtet Adelante Koolitus. Alates 2008. aastast jagab Kaidi oma ettevõtlusalaseid kogemusi mentorina EAS-i ärimentorprogrammis; 2017. aastast on ta ka mentoriks Ajujahi iduettevõtetele.

Professionaalse coach’ina on Kaidi töötanud üle 10 aasta nii Eesti kui ka rahvusvaheliste organisatsioonidega. Ta on olnud partneriks juhtidele ja meeskondadele erinevatest valdkondadest (haridusasutused, finantsettevõtted, IT-ettevõtted, ministeeriumid, tootmisettevõtted, tervishoiuasutused jm). Kaidit inspireerivad juhid ja meeskonnad, kes on valmis oma ressursse avastama, uusi lähenemisi katsetama, eksima ja õppima.

Coach’ina on Kaidit oluliselt kujundanud lahenduskeskse lühiteraapia ja coachingu, protsessitöö, mindfulnessi, süsteemse coachingu ja konstellatsiooniõpingud (Inglismaa). Samuti on ta end täiendanud Harvardi Ülikooli Immunity-to-Change programmis, Tallinna Tehnikaülikoolis ärikorralduse ja turunduse ning Tartu Ülikoolis sotsioloogia alal.

Valdkonnad:

  • Konfliktid meeskonnas või erinevate huvipooltega
  • Stress ja läbipõlemine
  • Õppimiskultuuri edendamine
  • Aja efektiivsem kasutamine
  • Muudatuste juhtimine
  • Väärtustava koostöö edendamine

Rohkem infot: www.kaidipeets.com

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.