Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Kaie Kivisaar

Kaie Kivisaar on ICF (International Coach Federation) ja ICF Estonia ühingu liige, sertifitseeritud Professional Coach (Erickson College International) ja team coach, kes on viinud läbi individuaalseid ja meeskondlikke coachingu sessioone ning õpetanud praktiliselt kasutama coachingu meetodeid juhtimises.Kaie Kivisaar

Kaie on omandanud pedagoogi ja kasvatustöö metoodiku kutse Tallinna Ülikoolis ning saanud samast ka organisatsioonikäitumise eriala personalijuhtimise suunal magistrikraadi.

Ta on töötanud pikalt rahvusvahelises suurettevõttes personalijuhina ning viimased aastad coach’i, Belbini meeskonnarollide konsultandi ja koolitajana, lisaks sellele konsulteerib ta personalijuhtimise alastes küsimustes.

Kaie coaching võiks anda lisaväärtust nii juhtidele, tippspetsialistidele kui ka võtmetöötajatele, kes soovivad käivitada iseendas ja oma meeskonnas sisemist potentsiaali uuteks arenguteks ning saada julgust seada endale või oma meeskonnale uusi ühiseid eesmärke ja neid saavutada. Samuti sobib Kaie coach’iks inimestele, kes soovivad enda tööd tõhusamalt teha ja areneda, aga ka saavutada senisest enamat ning astuda samme suunas, kus nähakse potentsiaali. Samuti neile, kes soovivad leida täiesti uue suuna, ent neil puudub selgus või ka julgus mõtte elluviimiseks.

Eelistatud valdkonnad

  • Iseenda motiveerimine
  • Aja planeerimine ja enesejuhtimine
  • Meeskonna loomine
  • Meeskonna motivatsioon ja koostöötamine
  • Motiveeriv tagasiside ja kolleegide innustamine

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.