Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Karin London

Karin LondonKarin on töötanud koolitaja ja superviisori / coach´ina 25 aastat ning seeniorsuperviisori ja coach´ina 2016. aastast. Aastatel 2010-2017 õpetas ta Moreno Supervisiooni- ja Coachingu Koolituskeskuses superviisoreid ja coach´e ning kovisioonisüsteemide arendamist. Karin on kirjutanud vastavasisulisi artikleid, mis on avaldatud näiteks Äripäevas, Äripäeva juhtimisalases käsiraamatus, Directoris jne.

Karin London on õppinud Tartu Ülikoolis eripedagoogikat ja töötanud mõnda aega koolis. Juba ülikooli ajal alustas ta psühhoteraapia õpinguid psühhodraama alal, hiljem ka NLP, pereteraapia, pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide ning teiste teraapiate alal. Neid võtteid ta coachingu läbiviimisel ka kasutab.

Karin on läbinud superviisori ja coach´i õppe kaks korda: ANSE rahvusvahelistele standarditele vastava superviisori ja coach´i väljaõppe koostöös Institut für Supervision Organisation Kommunikation der Rote Faden ja Tallinna Ülikooliga ning Helsingi Psühhodraama Instituudi superviisori- ja coach´i väljaõppe (teine kord õppesuperviisorina).

Coachingu- ja koolitusalast koostööd on Karin teinud paljude avaliku ja ka erasektori organisatsioonidega, mis tegutsevad erinevates sfäärides – alates sotsiaalvaldkonnast, haridusest ja tervishoiust kuni ärini. Viimased aastad on ta töötanud palju eesti erinevate asenduskodudega nii laste-, koostöö-  kui ka juhtimisvaldkonnas. Oma spetsiifikaks peabki ta organisatsiooni juhtimise ja toimimise nii teadlike kui ka alateadlike “seaduste” tundmist ja töötab valedest kohtadest ning hierarhiatest tulenevate probleemidega. Karin töötab ka kõikvõimalike varjatud dünaamikatega ja nendest tulenevate raskustega organisatsioonis, muutuste juhtimisega ning meeskonna kaasamisega. Lisaks on tal pikaajaline kogemus kaasava juhtimise printsiipide, juhi kompetentside ning eesmärkide saavutamisega töös.

Valdkonnad:

  • Süsteemsed muutused juhi isiksuslikul ja professionaalsel tasandil – eneseanalüüsi- ja reflektsioonioskuse arendamine, juhi jõustamine, juhi kompetentsid
  • Muutused organisatsioonide ja meeskondade tasandil – uute kolleegide lisandumine, vanade lahkumine ja organisatsiooni raskused tulenevalt muutustest.
  • Töö juhi, meeskonna ja organisatsiooni missiooni, visiooni ning eesmärkidega, vastavate metoodikate tundmine. Tegevuskavade koostamine.
  • Konfliktide lahendamine ja modereerimine meeskonna ja organisatsiooni tasandil
  • Tööstress – selle põhjuste läbitöötamine isiklikul, meeskondlikul ja organisatsiooni tasandil.
  • Organisatsiooni kultuuri arendamine ja mõjutamine

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.