Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Karin London

Karin London on õppinud Tartu Ülikoolis esmalt eripedagoogigat ja töötanud mõnda aega koolis. Juba ülikoolis käies alustas ta psühhoteraapia õpinguid psühhodraama alal, hiljem ka NLP, pereteraapia, organisatsiooni ja perekonstellatsioonide ning teiste teraapiate alal. Neid võtteid ta coachingu läbiviimisel ka kasutab. Karin London

Karin on läbinud superviisori ja coach‘i õppe kaks korda: ANSE rahvusvahelistele standarditele vastava superviisori ja coach’i väljaõppe koostöös Institut für Supervision Organisation Kommunikation der Rote Fadeni ja Tallinna Ülikooliga ning Helsingi Psühhodraama Instiduudi superviisori ja coach‘i väljaõppe, olles teisel korral ka õppesuperviisoriks.

Karin on töötanud koolitaja ja superviisori / coach‘ina 25 aastat, seeniorsuperviisori ja coach’ina 2016 aastast. Aastatel 2010–2017 õpetas ta  Moreno Supervisiooni- ja Coachingu Koolituskeskuses superviisoreid ja coach’e ning kovisioonisüsteemide arendamist. Karin on  kirjutanud vastavasisulisi artikleid, mida on avaldatud nt Äripäevas, Äripäeva Juhtimise Käsiraamatus, Directoris jne.

Coachingu- ja koolitusalast koostööd on Karin teinud paljude avaliku ja ka erasektori organisatsioonidega, mis tegutsevad erinevates sfäärides alates sotsiaalvaldkonnast, haridusest ja tervishoiust kuni ärini. Oma spetsiifikaks peabki ta organisatsiooni juhtimise ja toimimise seaduste tundmist, ta töötab nn kasvu, mitte võimuhierarhiatega. Karin töötab kõikvõimalike varjatud dünaamikatega ja nendest tulenevate raskustega organisatsioonis, muutuste juhtimisega ning meeskonna kaasamisega. Lisaks on tal pikaajaline kogemus kaasava juhtimise printsiipide, juhi kompetentside ning eesmärkide saavutamisega töös.

Valdkonnad:

  • Muutused organisatsiooni ja meeskonna tasandil – uute kolleegide lisandumine, vanade lahkumine, raskused seoses muude muutustega organisatsioonis
  • Töö juhi, meeskonna ja organisatsiooni missiooni, visiooni ning eesmärkidega. Vastavate metoodikate tundmine, tegevuskavade koostamine
  • Süsteemsed muutused isikutasandil – juhi eneseanalüüsi ja reflektsioonioskuse arendamine, juhi jõustamine ning juhi kompetentsid
  • Konfliktide lahendamine ja modereerimine meeskonna ja organisatsiooni tasandil
  • Tööstress isiklikul, meeskondlikul ja organisatsiooni tasandil
  • Organisatsioonikultuuri arendamine ja mõjutamine
  • Asutuste ja osakondade ühinemised – nendest tulenevad muutused, stress ja raskused

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.