Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Kristiina Tukk

Kristiina Tukk coachKristiina Tukk (MBA, ACC certified executive coach) on sertifitseeritud coach, Head Juhid OÜ treener ja asutaja, digimeedia agentuuri Nobel Digital OÜ partner ja tegevjuht.

Kristiina omab pikaajalist juhtimiskogemust töötades ettevõtetes nagu Tele2 Eesti AS (15 aastat), BigBank AS (2 aastat), Nobel Digital OÜ (6 aastat). Ta on International Coach Federationi poolt sertifitseeritud coach, kes on peamiselt õppinud ja täiendanud end Inglismaal (Academy of International Coaching, International Teaching Seminar jms)

Kristiina suurimaks missiooniks on juhtide arendamine, mida ta teeb viimased aastad nii juhi, juhtimistreeneri kui ka coachina.

Kristiina kirjutab enda kohta nii:

Üha keerulisem on leida häid inimesi. Üha keerulisem on hoida häid inimesi. Kuidas lasta inimestel lendu tõusta ning arendada neid selliselt, et oleks veidi ebamugav, aga huvitav. Et neile jääks meelde Sinuga koos veedetud aeg selliselt, et tagasi mõeldes oleks hea tunne öelda – ma õppisin oma juhilt ja juhiga palju.

Minu suurimaks missiooniks on teha kõik selleks, et Eestis oleks enam häid juhte sh häid koolijuhte. Olen tingimata praktik. Kõik, millest räägin, olen omal nahal läbi kogenud.

Olen oma karjääri jooksul töötanud väga erinevate inimestega sh rahuvusvaheliste meeskondadega. Tunnen juhtimiskultuuri Eestist Leeduni ja Leedust Hispaaniani.

Nimetan end muutuste juhiks. Tänaseks olen oma meeksonnaga kõigile tuntud infotelefonist Ekspress Hotline´ist läbi ärimudeli muutmise loonud ettevõtte Nobel Digital, mis tunnistati 2019 aastal edukaimaks digiagentuuriks  Eestis. See on olnud viimase 5 aasta jooksul üks suurimaid muutusi minule ja minu inimestele, mille käigus on oleme rõõmustanud, palju õppinud, haiget saanud, lahkunud ja saabunud.

Annan juhtimistreeninguid koostöös Tallinna Ülikooliga ningTallinna Tehnikaülikooliga ning kuulun viimase juhtimise ja turunduse programmi nõukotta.

Valdkonnad:

  • Inimeste juhtimine sh eesmärkide püstitamine ja coachivate 1:1 vestluste pidamine oma töötajatega
  • Arenguvestluste läbiviimine
  • Arengupotensiaali üles leidmine ja suurendamine
  • Koostööga seotud kitsaskohtade väljaselgitamine ja lahendamine
  • Ettevõtte strateegilise plaani loomine ja kommunikatsioon
  • Suhted partnerite, kolleegide ja juhiga
  • Muudatuste juhtimine ja digitaalne trasformatsioon

Rohkem infot:
https://headjuhid.com/,
www.nobeldigital.ee,
https://www.linkedin.com/in/tukk-kristiina/

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.