Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Külli Meister

Külli Meister on ICF (International Coaching Federation) liige. Ta omab sertifikaate Executive Coaching Certificate, Practitioner Diploma in Executive Coaching ning Systemic Team Coaching Certificate, mis on välja antud AoEC (Academy of Executive Coaching) poolt.Külli Meister Tal on 23 aastat kogemust tippjuhina rahvusvahelises ettevõttes Antalis AS ning kuus aastat coachingu ja koolitaja kogemust samas ettevõttes.

Külli kirjutab endast:

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli, läbinud lisaks MBA kursuse samas ülikoolis ning lõpetanud ka Eesti Diplomaatide Kooli. Olen läbinud Spirituaalsuse Meistriklassi, Emotsionaalse Intelligentsuse kursuse, juhtide arenguprogrammi Helsingi personaliarenduse firmas Mercer, lisaks mitmeid personalijuhtimise ja managementi lühemaid programme välismaal ja Eestis.

Lisaks oma põhitööle olen internal coach oma regioonis Antalises. Viin läbi team coachingu sessione, teen individuaalset coachingut ja viin läbi koolitusi.

Eesti 100 raames osalesin koolijuhtide coachingu programmis, milles coach’isin ühte Tallinna koolidirektorit. Juhi areng selle programmi raames on tunnustust väärt. Osalen ka EBS magistriõppe tudengite coach’imise programmis.

Minu emakeel on eesti keel ja töökeel on inglise keel, kuid räägin ka soome ja vene keelt. Coachingut olen võimeline tegema kõigis nendes keeltes.

Minu raamatusoovitus: John Whitmore „Coaching for performance“ või Nick Vujicici „Piirideta elu. Kuidas teha elu pööraselt heaks“.

Minu lemmiktsitaat: „The pessimist sees difficulty in every opportunity. The optimist sees the opportunity in every difficulty.” – Winston Churchill.

Coaching aitab langetada otsuseid ja teha valikud, ületada sisemisi hirme. Pole vahet, kas juhid kooli, tehast või muud ettevõtet, juht on tipus alati üksi. Coach on siin objektiivseks abiliseks.

Valdkonnad:

  • Muutuste juhtimine
  • Konfliktide lahendamine
  • Organisatsiooni ühendamine ja motiveerimine
  • Töötajate arendamine
  • Juhi isiklik areng
  • Prioriteetide seadmine ja otsuste elluviimine jne.

Rohkem infot: kylli.meister@gmail.com

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.