Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Ringa Maripuu

ringa maripuuRinga Maripuu on diplomeeritud juhtide coach (Academy of Excecutive Coaching 2019), mentor ja Eesti Mentorite koja liige ning karjääricoach (Fontes PMP OÜ). Ringal on juhtimiskogemust üle 15 aasta erinevate suurusega meeskondade loomisel ja juhtimisel.

Töötan rahvusvahelises organisatsioonis, kus inimeste koolitamine juhiks on olnud oluline, järjepidev ja süstemaatiline. Mul on olnud privileeg kõike teoorias õpitut kohe ka ise praktikasse panna. Minu tugevusteks on muutuste juhtimine, inimeste kaasamine ja innustamine. Olen olnud kaasas õppimiskallakuga organisatsiooni loomisel ja vedamisel. Näen endal tugevaid analüütilisi külgi, olen hea protsessides ja loogilises mõtlemises. Tulemused on minu jaoks tähtsad. Samas olen veendunud, et tulemusi ei too juht vaid meeskond. Olen loonud motiveerituid ja tulemuslikke meeskondi. Muutuste juhtimine on minu igapäevane tegevus. Igapäevaselt töötan SEB pangas Kliendikeskuse juhina.

Olen mentori ja coachina tegelenud viimased 8 aastat ja olen seda tõsiselt nautinud. Minu kliendid on olnud nii era- kui avalikust sektorist, samuti olen tegev ka organisatsioonisisese mentori ja karjääricoachina. Hetkel olen tegev mentorina Tallinna Haridusameti ja Heateo Haridusfondi Koolijuhi praktikaprogrammis. Minu jaoks on juhtide toetamine nende praktiliste küsimuste, otsuste ja arengute lahendamisel ülioluline. Mulle meeldib aidata juhtidel luua selgust iseendis ja kasvada enesekindlamaks.

Eelistatud valdkonnad:

  • Juhi rolli määratlemine ja isiklik areng
  • Muudatuste eestvedamine
  • Meeskonna juhtimine läbi kaasamise ja innustamise
  • Organisatsioonikultuuri arendamine
  • Coachingu ja mentorluse sisseviimine organisatsiooni

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.