Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Ruti Einpalu

Ruti Einpalu on ICF-i (International Coach Federation) sertifitseeritud Professional Coach (Erickson College International) ja team coach ning talle on omistatud ICF-i Associate Certified Coach (ACC) akrediteering. Samuti on Ruti pikaajaline suhtlemistreener (Gordon Training International). Ruti Einpalu

Rutil on 13 aastat koolitaja ning coach’i kogemust, sama pikk on tema kogemus juhina. Ta on töötanud tippjuhina Hansapangas, juhtinud Eesti Draamateatrit, käivitanud Rahvusvahelist Arvo Pärdi Keskust ja olnud Arvamusfestivali sünni juures. Ruti on ka Perekeskuse Sina ja Mina käivitaja ning maale toonud suhtlemistreeningute inspiratsiooniallika – Gordoni suhtlemistreeningu erinevad mudelid nii lapsevanematele kui ka õpetajatele.

Coach’ina toetab Ruti juhte igapäevaselt nende arengus läbi coachingu ja koolituste – tipus on üksildane ja südamega töötades on läbipõlemise oht. Coachingu võlu on personaalsuses.

Eelistatud valdkonnad:

  • Keerulised vestlused – juhid juhivad ja saavutavad oma mõju läbi vestluste, millest kõige suurema potentsiaaliga on keerulised vestlused.
  • Suhted
  • Meeskonna ehitamine
  • Motiveerimine
  • Muudatuste juhtimine
  • Isiklik juhtimisstiil

Rohkem infot: www.rutieinpalu.com.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.