Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Taimi Elenurm

Taimi Elenurm on töö- ja tervisepsühholoog ning superviisor-coach, kellel on pikaajaline töökogemus psühholoogi, tervisenõustaja, psühhoterapeudi, personalijuhi, koolitaja ja õppejõuna ning kes on omandanud psühholoogia ja ärikorralduse magistrikraadi.Taimi Elenurm

Taimi on Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu täisliige, diplomeeritud  superviisor / coach (Der Rote Faden, Saksamaa ja  Tallinna Ülikooli õppekava  2003-2006). Ta on läbinud ESCÜ kvaliteedigrupi ja on sertifitseeritud superviisor (8. tase). Lisaks on ta superviisorite hariduse töögrupi koordinaator ja väljaõppe õppekavade atesteerimise komisjoni liige.

Taimi end täiendanud loov- (kunsti-, sõna-  ja muusikateraapia) ja gestaltteraapias, psühhodraamas, NLP-s, tervisenõustamises ja -õpetuses ning  lahenduskeskses lühiteraapias. Viimaste aastate olulisemateks enesetäiendusteks peab ta täienduskoolitusi „Süsteemne ja narratiivne coaching“ ning „Tiimisuhtluse hõlbustamine ja vahendamine dialoogis ning koostöös“.

Taimi on teinud personaalset töönõustamist äri- ja avaliku sektori organisatsioonide juhtide, spetsialistide ja personalitöötajatega (sh haridusjuhtidega üldhariduskoolides, kutsekoolides ja ülikoolis), klienditeenindajate ja teenindustöötajatega, hooldus-  ja sotsiaaltöötajatega, õpetajate ja lasteaiaõpetajatega, meedikute ja hambaarstidega, kultuuritöötajatega ja projektijuhtidega, Eesti Töötukassa klientidega. Lisaks on tal pikaajaline koostöö Tervise Arengu Instituudi ja Eesti Tööinspektsiooniga mentori, tervisenõustaja ja koolitajana. Taimi on ka Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor organisatsioonipsühholoogia lektor, samuti külalislektor ja lõputööde juhendaja Tallinna Tehnikaülikooli personalijuhtimise magistrantidele ning halduskorralduse tudengitele.

Valdkonnad:

  • Juhi eneserefleksioon, enesejuhtimine ning kaastöötajate arendamine, nõustamine ja innustamine
  • Töös jaksamine, vaimse tervise edendamine ja heaolu tööl, ümberkorraldused, muudatused ja areng tööl (personaalne, meeskondlik ja organisatsiooni tasand)
  • Tööstress, töökurnatus ja läbipõlemine, pinge ja konfliktiolukorrad ning keerulised olukorrad, töösuhted ja juhtumid (sh töös personaliga)
  • Psühho-emotsionaalne ja -sotsiaalne töökeskkond, selle riskitegurid ning nende leevendamine töökeskkonnas ja -suhetes: töökoormus ja töö intensiivsus, emotsionaalselt pingeline töö, töökiusamine ja mühaklus, töö- ja isikliku elu tasakaal, piirideta ja võrgustav töö
  • Positiivne organisatsioonikäitumine: enesetõhusus, hoolimine, lootus ja sitkus ning vastastikune õppimine koostöös; töödisain (töö personaalne kohandamine) ja töösuhtluse emotsionaalne stiil

Rohkem infot: www.supervisioon.ee/team/taimi-elenurm

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.