Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Terje Laur

Terje Laur coatchTerjel on Master of Science kraad Tallinna Ülikoolist, organisatsioonikäitumise erialalt, kus ta uuris isiksuse ja vaimsete võimete seost juhiks saamise ning tulemusliku juhtimise taga. Ta on International Coaching Federation´i poolt akrediteeritud coach (ACC) ning Eesti Karjäärinõustajate Ühingu poolt tunnustatud karjäärinõustaja (Karjäärinõustaja, tase 7).

Terje on lõpetanud PARE ja Fontese mentorite, NLP meisterpraktiku, Executive Coachingu (AoEC) ning NLP Coach for Leaders (Academy of Leadership Coaching & NLP) väljaõpped.

Coaching on Terje igapäevatöö armastatud osa ning oma käekirja kujunemise kohta kirjutab ta järgmist: Iidne Aafrika vanasõna ütleb “Kui tahad minna kiiresti, siis mine üksi, kui tahad jõuda kaugele, siis mine hea kaaslasega koos”.

20 aastat juhtide ja juhtide järelkasvu arendamise kogemust tõid Terje coachingu juurde. Ta avastas, et dialoog coachiga ja isiklikku tulemuslikkust treenivad harjutused on suurepärane viis end teritada, saada parimaks versiooniks iseendast ning oma unistused teoks teha.

Talentide ja juhtidega on Terje töötanud nii era kui avalikus sektoris. Konsultandi, koolitaja või coachina on tal olnud rõõm koostööd teha nt järgmiste ettevõtetega: Swedbank, Abc Supermarkets AS, Tallinna Kaubamaja AS, Ramirent, Tallinna Lennujaam, Tallinna Tehnikaülikool, Omniva, Eesti Teed, Riigikantselei, Riigikontroll, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Siseministeerium, Sisekaitseakadeemia, Häirekeskus, RIA, HEAK, PARE, EBS Executive Education jt.

Hetkel töötab Terje Riigikantseleis tippjuhtide kompetentsikeskuse nõuniku ning Laur & Partners Consulting OÜs Executive coachina.

Oma töös coachina tugineb ta akadeemilisele haridusele, erialasele väljaõppele ning pikaajalisele kogemusele personalijuhtimise, inimeste arendamise ning karjäärinõustamise valdkonnas. Lisaväärtust loob Terje ka läbi isikliku kogemuse juhina, career coachingu ning NLP metoodika.

Valdkonnad:

 • Eneseanalüüs, enesejuhtimine ja eneseareng
 • Juhipotentsiaali määratlemine, liidrivõimekuse arendamine
 • Juhi rolli mõtestamine, tulevikustsenaariumite kujundamine
 • Lahenduskeskne mõtlemine, otsuste elluviimine
 • Suhted, suhtlemine, konfliktide lahendamine, tagasiside
 • Muutuste juhtimine
 • Värbamine ja valik
 • Karjääriplaneerimine
 • Talendijuhtimine
 • Meeskonna juhtimine ja arendamine
 • Organisatsiooni ja -kultuuri arendamine jm

Rohkem infot:
https://www.linkedin.com/in/terje-laur-4158086/
https://www.laurconsulting.ee/coaching

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.