Mobile menu

Haridusasutuse juhile ja haridusspetsialistile

Toomas Tamsar

Toomas Tamsar on juht, coach ja ettevõtja. Ta on juhtinud Eesti Tööandjate Keskliitu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Tallinna Kaubamaja, Norma Gruppi. Ettevõtjana asutanud ja vedanud üle 20 aasta Pärnu Juhtimiskonverentse. Coach’iharidus on omandatud peamiselt Suurbritannias (Academy of Executive Coaching: Advanced Practitioner Diploma in Executive Coaching, Certificate in Systemic Team Coaching, International Training Seminars: NLP Practitioner Diploma) ja EBS-s. Toomasel on International Coach Federationi väljastatud Professional Certified Coach sertifikaat. Toomas Tamsar

Toomas kirjutab enese kohta nii:

21 aastat Pärnu Juhtimiskonverentside korraldamist tähendas Eesti juhtide töö mõtestamist, ikka 500 inimest korraga. Pärast seda kõike sain aru, et töötada juhtidega, üks inimene korraga, on vähemalt sama põnev väljakutse. Olen viimaste aastate tegevust coach’ina tõsiselt nautinud.

Coach‘ing on praktiline töö – minu jaoks on see juhtide toetamine nende praktiliste küsimuste, otsuste ja arengute lahendamisel. Aitan luua selgust ja kasvatada enesekindlust. Olen ise üle 20 aasta juhtinud nii suuri kui ka väikeseid organisatsioone. Olnud edukas ja põrunud. Õppinud ja mõistnud, kui palju kasu on kogemustest, aga et ka kogemused ei anna ainuõiget vastust.

Eesti juhid on samasugused nagu mujal maailmas. Nad arvavad, et peavad kõike teadma ja suutma. Teavad ja suudavadki. Aga asju peab saama kellegagi arutada. Kõrvalisest pilgust kelleltki, kes asja jagaks ja teist perspektiivi näha aitaks, on palju abi.

Valdkonnad:

  • Suhted organisatsioonis ja väljaspool seda
  • Juhi rolli määratlemine
  • Lahenduskeskne mõtlemine probleemikeskse mõtlemise asemel
  • Muudatuste eestvedamine ja vastasseisu mõistmine
  • Aja ja prioriteetide selgeksmõtlemine ja juhtimine

Rohkem infot: https://tamsarcoaching.com

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.