Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Eduka kommunikatsiooni juhtimine haridusasutuses

Olla oma organisatsiooniga haridusmaastiku edulugu on suur au ning sihikindla eesmärgistatud töö tulemus. Saavutamaks sellist edu on vaja tagada oma haridusasutusele nii usaldusväärsus, hea maine kui ka lojaalsed poolehoidjad. Kuidas seda aga teha? Kuidas saavutada suhtlemisel oma eesmärke ja olla edukas? Kuidas tutvustada end – mis on see miski, mis teeb meist PARIMA? Ja kuidas veenda selles ka teisi – meie partnereid ja sidusgruppe?

Sügisest algavate kursuste raames toetataks Eesti haridusjuhtide ladusama eneseväljendusoskuse arendamist, arendatakse oskusi juhtida edukalt kriisiolukordi ning väljuda neist võidukalt. Lisaks toetatakse oskusi oma haridusasutuse kui brändi edendamisel ja turustamisel.

Kes ja millal koolitustel osaleda saavad?

Kursused kommunikatsioonijuhtimises toimuvad nii baaskursuste kui ka meistrikursustena. Kursused mõlemale oskustasemele toimuvad ajavahemikul september 2020 – detsember 2021, kokku kaheksal korral. Ootame osalema neile kuni 123 haridusasutuse juhti üle kogu Eesti.

Info koolituste täpsema sisu ja toimumisaegade osas lisame peatselt meie kodulehele.

Koolitusi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist ja need on osalejatele tasuta.

Lisainfo:
Annika Link

Tel: 735 0724
annika.link@innove.ee 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.