Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Kompetentsimudel ja 360° tagasiside meetod

Haridusasutuse juhi kompetentsimudeli eesmärk on kirjeldada 2025. aasta perspektiivis haridusasutuse juhti kui kooliuuendajat, kes mõistab ühiskonna arenguid ja tulevikuootusi haridusasutusele ning toetab igat õpilast tema võimete maksimaalsel arendamisel.

Kompetentsimudelit kasutatakse haridusasutuse juhi enesearendamisel, värbamisel ja valikul, koolitamisel, individuaalsel nõustamisel, tulemushindamisel ning tunnustamisel. 360° tagasiside meetod juhtide kompetentsimudeli põhjal võimaldab kasutada informatsiooni individuaalse arenguplaani koostamisel ja võrrelda juhi enda hinnangut teiste poolt antud hinnangutega olulistes kompetentsides.

Vaata haridusasutuse juhi kompetentsimudelit!

Tutvu uuringu „360° tagasiside meetodi rakendamine ja mõju haridusasutuste juhtidele“ kokkuvõtega!

Vaata ka videot, milles tutvustatakse 360° tagasiside meetodi olemust ja protsessi, antakse ülevaade protsessi etappidest, hindajate valikust ja Haridus-ja Noorteameti rollist:

Seminarid

Selleks, et tagasiside meetodi läbiviimine juhi kompetentsimudeli põhjal oleks tulemuslik, ootame haridusasutuse juhte ja haridusasutuse pidaja esindajat 360° tagasiside meetodi veebiseminarile. Seminari teemad: 360° tagasiside meetodi tutvustamine ja protsessi etapid, valimi koostamine, 360° tagasiside tulemuste analüüs, järeltegevused tagasisideperioodi järgselt.

Registreeru seminarile SIIN!

Kompetentsikonverentsid

Konverentsiga pakume tuge haridusasutuse juhtidele, haridusasutuse pidajate esindajatele ning haridusvaldkonna ametnikele haridusasutuse juhi kompetentsimudeli juurutamisel.

Hetkel ühtegi konverentsi ees ootamas ei ole.

Vaata varasemalt toimunud konverentside materjale:

 

Kontaktisik: Kadi Hajetski, e-mail kadi.hajetski@harno.ee, tel: 735 0546.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.