Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

„Muudatuste labor“ kui võimalus viia läbi olulised muutused

Millised on meie haridusasutuste praegused väljakutsed ja kuidas neid edukalt lahendada? Milliseid tingimusi ja eelduseid vajame kavandamaks ja juhtimaks vajalikke muudatusi haridusasutuses ning lahendamaks organisatsioonile kui tervikule olulisi olukordi? Kuidas tagada planeeritud muudatuste edukus?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saab vastuseid osaledes kursusel „Muudatuste labor“. Sel kursusel viiakse iga osalejaga läbi vähemalt ühe vajaliku muudatusprojekti kavandamine ja edasiarendamine eesmärgiga lahendada mõnda haridusasutusele olulist probleemkohta või sisu/vormi muudatusküsimust.  Seega on iga osaleja jaoks saadav kasu lisaks teadmistele ja kogemustele ka praktiline ja kasutamisvalmis muudatusprojekt koos tegevuskavaga selle elluviimiseks.

Kellele koolitused mõeldud on?

Me julgustame võtma ette „muutuste teekond“ koos oma meeskonnaga ja käivitama need kõige olulisemad ja põletavamad muutused teie organisatsioonis, mis juba ammu ootavad tegemist või mis nüüd ja praegu tunduvad kriitilised olevat. Sel põhjusel ootame sellele koolitusele ühest haridusasutusest osalema kuni 4 arendus- ja muudatusprojektidega tegelevat haridusasutuse juhtkonda kuuluvat isikut, et suurema tõenäosusega tagada planeeritavate muudatuste edu.

Kokku saab programmis osaleda kuni 80 inimest ning õppegruppidega alustame sügisel 2020. 

Vaata lähemalt:

Viimase kahe koolitusgrupi osas (nii Tartu- kui Harjumaa) lisame info uue kalendriaasta alguses.

Koolitused viiakse läbi koostöös Tartu Ülikooliga ning need rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist ja on osalejatele tasuta.

Lisainfo:
Annika Link
Tel: 735 0724
annika.link@harno.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.