Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Personalijuhtimine haridusasutuses

Pakume koostöös Tartu Ülikooliga üld- ja kutseõppeasutuste ning koolieelsete lasteasutuste direktoritele ja õppealajuhatajatele täienduskoolitusprogrammi “Personalijuhtimine haridusasutuses”. Õppekava eesmärk on arendada osalejates kompetentsi teadlikult kujundada ja oskuslikult rakendada personalijuhtimist haridusasutuse pedagoogilise kontseptsiooni teostamisel.

Õpe toimub kolmel tasemel: I, II ja meistriklass. Vaata tasemete kirjeldusi SIIN, et valida enda jaoks sobiv koolitusgrupp.

Koolitusi viib läbi Tartu Ülikool. Õpe toimub eesti keeles.

Koolituse tulemusel osaleja:

  • mõistab personalijuhtimise, talendijuhtimise ja tööandja brändingu olemust ja rolli oma asutuse juhtimisel ja arendamisel, peab oluliseks töötajate juhtimisega seotud enesearendamist;
  • teab personalipoliitika kujundamise põhimõtteid, oskab lähtudes oma asutuse pedagoogilisest kontseptsioonist personalipoliitikat analüüsida ja kujundada;
  • väärtustab töötajaid, oskab arvestada nende individuaalsete erinevustega ning peab oluliseks iga töötaja professionaalset arengut;
  • oskab ja tahab kujundada haridusasutuses motiveeriva, tulemuslikkusele ja innovatsioonile suunatud töökeskkonna, oskab selleks kasutada tööandja väärtuspakkumist;
  • oskab luua paindliku süsteemi töötajate professionaalse arengu hindamiseks ja toetamiseks ning oskab selleks kasutada talendijuhtimist;
  • oskab ja tahab personalipoliitikat, tööandja brändingut ja talendijuhtimist ellu viia, arvestab seejuures tundlikult nii oma asutuse konteksti kui töötajate individuaalsete eripäradega.

Õppeprogrammi lõpetamise aluseks on osalemine 90% auditoorses õppetöös ja iseseisvate tööde tegemine ning praktikumi esitlemine. Õppematerjale sisaldav link saadetakse osalejatele umbes kümme päeva enne koolituse toimumist, osalejad prindivad õppematerjalid endale ise välja.

Kahepäevaste õppepäevade korral tagatakse kaugemalt tulijatele majutus (Tallinnas Hotel Metropol, Tartus Aleksandri Hotell).

Koolitusgruppi registreerumine käib läbi täienduskoolituskalendri. Registreerides annad kinnituse, et oled valmis osalema kõikidel koolituspäevadel (kokku 32 ak/h) ning tegema praktikumi iseseisva töö näol (16 ak/h). Palun veendu, et registreerud just endale sobivasse koolitusgruppi!

“Personalijuhtimine haridusasutuses” koolitusgruppidesse registreerumine 2018. aastal:

I poolaasta
I tase (üldhariduskooli ning kutseõppeasutuste juhid) Tartu, Tartu Ülikool, Salme 1 a
II tase (üldhariduskooli ning kutseõppeasutuste juhid) Tartu, Tartu Ülikool, Salme 1 a
II tase (koolieelsete lasteasutuste juhid) Tallinn, Hotell Metropol
Meistriklass (koolieelsete lasteasutuste juhid) Tallinn, Hotell Metropol
II poolaasta
I tase (koolieelsete lasteasutuste juhid) Tallinn, Hotell Metropol
II tase (koolieelsete lasteasutuste juhid) Tartu, Tartu Ülikool, Salme 1 a
II tase (üldhariduskooli ning kutseõppeasutuste juhid) Tallinn, Hotell Metropol
Meistriklass (üldhariduskooli ning kutseõppeasutuste juhid) Tartu, Tartu Ülikool, Salme 1 a

Juhul, kui koolitusgrupid ei täitu ning programm lükkub edasi, siis teavitatakse sellest osalejaid esimesel võimalusel.

Koolitusest saab loobuda koolituskalendri kaudu kuni seitse päeva enne koolituse toimumist.

Osalejatel on võimalik liikuda edasi järgmisse tasemesse ka järgmistel aastatel.

Lisainfo: koolitus@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.