Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Personalijuhtimine haridusasutuses – heast meeskonnajuhist uuendusmeelseks liidriks

Alustasime arenguprogrammiga „Personalijuhtimine haridusasutuses – heast meeskonnajuhist uuendusmeelseks liidriks“. Koolitused viiakse läbi perioodil september 2020 – detsember 2021 nii Tallinnas kui Tartus ning seda eri oskustasemele ja kahe sihtgrupi (koolieelse lasteasutuse juhid ning üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste juhid) põhiselt:

  • Personalijuhtimine haridusasutuses I – hea meeskonna juht
  • Personalijuhtimine haridusasutuses II – tulemuslik liider
  • Personalijuhtimine haridusasutuses III – uuendusmeelne liider

Mis on koolituste eesmärk?

Koolituste eesmärk on haridusasutuste juhtide arengu toetamine kaasaegse personalijuhtimise kasutamiseks oma haridusasutuse pedagoogilise kontseptsiooni heaks ja koolituste õppekava lähtub haridusasutuse juhi kompetentsimudelist.

Erineval tasemel koolituste fookused on seatud haridusasutuse juhi kompetentsidele järgnevalt:

  • “Personalijuhtimine haridusasutuses I – hea meeskonna juht” keskendub eelkõige meeskonnajuhtimise arendamisele, käsitletakse ka tulemuspõhist juhtimist. Tulemuseks on personalijuhtimise teoreetiliste teadmiste sidumine praktilise juhtimiskogemusega. Põhitähelepanu on tervikul, õiguspärasel ning haridusasutuse pedagoogilisest kontseptsioonist lähtuval personalijuhtimisel.
  • “Personalijuhtimine haridusasutuses II – tulemuslik liider” keskendub eelkõige kompetentsi tulemuspõhine juhtimine arendamisele, käsitletakse ka meeskonna juhtimist. Tulemuseks haridusasutuse pedagoogilisest kontseptsioonist lähtuva personalipoliitika kujundamine ja rakendamine, sh personalivajaduse planeerimisel, töötajate hindamisel ja tagasisidestamisel ning professionaalse arengu toetamisel.
  • “Personalijuhtimine haridusasutuses III – uuendusmeelne liider” keskendub eelkõige innovatsiooni juhtimise arendamisele personalijuhtimise kontekstis, käsitletakse ka meeskonna juhtimist. Tulemuseks haridusasutuse pedagoogilise kontseptsiooni teostamiseks tööandjabrändi ja talendijuhtimise kujundamine.

Kuidas koolitustele registeeruda?

Koolitusi viiakse läbi liikudes hea meeskonnajuhi oskustasemelt uuendusmeelse liidri oskustaseme suunas ehk koolituste toimumisajad lähtuvad oskustaseme järkjärgulisest tõusust.

Esimesena toimuvatele koolitustele (I ja II oskustase) on võimalik registreeruda täienduskoolituskalendris järgnevalt:

2021. aasta koolituste osas (so kolm II oskustaseme koolitust ning neli III oskustaseme koolitust) täpsustame registreerimisinfot peatselt.

Koolitused viiakse läbi koostöös Tartu Ülikooliga ning need rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist ja on osalejatele tasuta.

Lisainfo:
Annika Link
Tel: 735 0724
annika.link@harno.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.