Mobile menu

Õpetaja ja koolijuhi areng

Haridusühenduste suveseminar 7.–8. augustil 2019

Ligi 80 õpetajate ja koolijuhtide haridusühenduste esindajat osales 7.-8. augustil 2019 Innove eestvedamisel toimuval haridusühenduste suveseminaril Murastes.

Juba neljandat aastat toimunud seminar kandis sel aastal eesmärki suunata ühendusi omavahelisele koostööle, tutvustada haridusühenduste jätkusuutlikkuse uuringut ning arutleda loodud mudeli üle. Eraldi osa seminarist oli suunatud E-koolikoti digiõppevara ekspertide võrgustikule koolikoti uuenduste ja tegevusplaanide arutamiseks.

Seminaril tutvustati ka visioonidokumenti „Tark ja tegus Eesti 2035“ (Margus Pedaste, TÜ), lisaks olid väga huvipakkuvad ettekanded Piret Tatuntsi ja Liine Maasikase poolt, kelle teemad kandsid eesmärki toetada õpetajat hariduslike erivajadustega õpilaste liikumisel lasteaiast kooli või üldharidusest kutseharidusse. Viimane teema kandis ka kutsehariduse populariseerimise „märki“, sest Liine rääkis üldhariduskoolide õpetajatele väga haaravalt kutsehariduse eripäradest. Inspiratsiooni tegutsemiseks jagasid Tallinna Kustigümnaasiumi direktor Mari-Liis Sults ja Tallinna Endla Lasteaia direktor Grüüne Ott. Rikastada said osalejad end õhtul toimunud töötubades mäluteeneri Tauri Tallermaa, Linnateatri näitleja Mart Toome ja stilisti Janar Juhkovi seltsis.

Aitäh kõikidele seminaril osalejatele ja korraldajatele!

Haridusvaldkonna võrgustike suveseminari pildid
Tutvu seminari ettekannetega: 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.